Poznajmy się bliżej

Rozwój

Uwielbiam pomagać, sprawiać, że dzięki moim działaniom, wsparciu - to inni mogą się rozwijać. Jestem też oczywiście miłośniczką rozwoju osobistego. Lubię stawać się coraz lepsza w tym co robię, uczyć się nowych rzeczy, wkraczać na nieznane mi obszary. Uczę się szybko i skutecznie. Wszystkie szkoły i studia ukończyłam z wyróżnieniem. Z wykształcenia jestem magistrem stosunków międzynarodowych, ukończyłam też studia podyplomowe: Psychologia w biznesie oraz Zarządzanie Firmą.

beautiful woman read at desk
Virtual assistant

Doświadczenie

Posiadam wielopłaszczyznowe doświadczenie zawodowe, które sprawia, że drzemie we mnie multipotencjał. Podejmując się jakiegoś przedsięwzięcia wchodzę w to całą sobą – poznaję wieloaspektowo, analizuje, wyciągam wnioski i przekładam teorię w działanie. W swojej karierze zawodowej byłam recepcjonistką, doradcą finansowym, asystentką prezesa, specjalistką ds. administracyjno-finansowych, managerką ds. rozwoju firmy, copywriterką oraz dyrektorką Przedszkola i Żłobka.

To ostatnie doświadczenie zawodowe - zarządzanie niepublicznym Przedszkolem i Żłobkiem wzniosło moje zdolności organizacyjne na wyższy poziom. Nabyłam i wzmocniłam kluczowe umiejętności takie jak: reagowanie na nowe czy kryzysowe sytuacje, zarządzanie równolegle wieloma procesami, budowanie wizerunku, obsługa wymagającego klienta jakim jest rodzic. Każde moje doświadczenie zawodowe rozwinęło mnie w innych obszarach – które dziś mogę wykorzystać w pracy jako wirtualna asystentka i pomagać innym w ogarnianiu ich biznesu.

Umów się na rozmowę z wirtualną asystentką

Moje mocne strony

Fascynuje mnie drugi człowiek. Czuję ludzi, zauważam ich unikalne cechy, sposób działania, myślenia. Pomaga mi to w kontaktach z innymi, rekrutacjach i w obsłudze klienta. Jako wirtualna asystentka chcę, aby każda współpraca przebiegała bezkonfliktowo, bez ukrytych intencji – czysto, sprawnie i budująco.

Potwierdzają to moje talenty wg testu Gallupa - moje top 10 to: indywidualizacja, bliskość, empatia, osiąganie, intelekt, odpowiedzialność, rozwijanie innych, zbieranie, zgodność, współzależność. Jestem mocno osadzona w domenie budowania relacji, ale moją mocną stronę stanowi też nastawienie na bycie efektywną i osiąganie celów, wysoka odpowiedzialność za zadania, których się podejmuję, zbieranie informacji i skuteczna analiza oraz ciągła aktywność umysłowa.

woman smile beautiful
szczęśliwa kobieta i dzieci

Po godzinach...

Prywatnie jestem optymistycznie nastawioną do życia - aktywną kobietą, spełnioną mamą oraz żoną. Czuję niesamowitą wolność i radość w freeride na rolkach. Kocham czytać i dla dobrej książki mogę zarwać niejedną noc a czasem nawet przypalić obiad ;) Lubię piękne wnętrza i czerpię przyjemność z ich dekorowania i urządzania. Bliskie są mi takie tematy jak medytacja i mindfullnes. Kocham zwierzęta, a najbardziej koty.

TOP